130. Zimní nálada

Autor: Georges Daumerie
(1879 ? - 1955 ?)

Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.01.2023 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč