Víla

Autor: Eva Trizuljaková
(1926 Bratislava - 2018 ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1984
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 27,5 x 24 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč