42. Krajina se stromem
Autor: Václav Antoš
(1878 Chomutičky - 1938 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm, rámování: 21 x 29 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč