Zřícenina

Autor: Václav Antoš
(1878 Chomutičky - 1938 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 62,5 x 73 cm

Konec dražby: 14.06.2021 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč