Poslední zbytky sněhu

Autor: Karel Urbánek
(1924 Nymburk - 1984 Nymburk)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 08.08.2022 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč