11. Vodní hladina - Mařákovec
Autor: Arno Novák
(1872 Kukleny, Hradec Králové - 1914 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč