Vodní hladina - Mařákovec

Autor: Arno Novák
(1872 Kukleny, Hradec Králové - 1914 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 40 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 19:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč