Pohled na Trosky XXL formát

Autor: Jan Rolek Trávníček
(1899 Horní Lideč - 1981 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno v galerijním zlaceném řezaném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 118 cm, výška: 96 cm, rámování: 120 x 138 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč