U rybníka

Autor: František Lange
(1902 Plzeň - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko. Rámováno v řezaném rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč