1. Selka - XL Formát
Autor: František Kucián
(1908 Vídeň, Rakousko - 1990 Přerov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 77,5 cm, výška: 111 cm, rámování: 128,5 x 95,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč