Portrét

Autor: František Kucián
(1908 Vídeň, Rakousko - 1990 Přerov)

signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 47 cm, rámování: 59 x 42 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč