92. Koně

Autor: František Kucián
(1908 Vídeň, Rakousko - 1990 Přerov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč