108. Stromořadí

Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kresba
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 36,5 x 37,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 21:11 SELČ

Zbývá: 29d 23h 50m 26s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč