Podzimní krajina

Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 39 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč