Skála nad řekou

Autor: Alois Kalvoda
(1875 Šlapanice - 1934 Běhařov)

signováno vpravo dole, konzultováno a potvrzeno PhDr. Michaelem Zachařem, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 84 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč