U rybníku

Autor: Václav Dyk
(1876 Černovice - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 34,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč