102. Jihočeský motiv
Autor: Josef Sahula
(1918 Ústí nad Orlicí - 2007 Prachatice)
signováno, datováno vlevo dole, na reverzu štítek se jménem autora, názvem a datací, zarámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Výška: 45,5 x 91 cm, rámování: 105,5 x 60,5
Konec dražby: 13.12.2022 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč