Zátiší s bažantem

Autor: Josef Sahula
(1918 Ústí nad Orlicí - 2007 Prachatice)

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 58,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 54,5 x 77 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč