44. Na Hlubokém
Autor: Josef Sahula
(1918 Ústí nad Orlicí - 2007 Prachatice)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 90,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 62, 5 x 107,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč