Předměstí Strakonic

Autor: Václav Polívka
(1896 Horní Cerekev, Pelhřimov - 1969 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč