86. Výlov ryb
Autor: Václav Štětka
(1893 Strmilov, Jindřichův Hradec - 1982 Havlíčkův Brod)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 50,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 53 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč