Výlov ryb

Autor: Václav Štětka
(1893 Strmilov, Jindřichův Hradec - 1982 Havlíčkův Brod)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 50,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 53 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč