151. Akt s motýly
Autor: Jan Parkman
(1942 Černčice)
značeno a datováno na reversu, paspartováno volně
Technika: fotografie, datace: 1995 / 2012
Šířka: 28,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 29 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč