191. Párové portréty manželů Pletichových
Autor: M. Hocker
( - )
konvolut 2 ks obrazů, datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1934
Šířka: 32,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 57 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč