13. Bída

Autor: Emanuel Krescenc Liška
(1852 Mikulovice - 1903 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno v původním rámu, na rámu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1884
Šířka: 23 cm, výška: 36 cm, rámování: 58 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 19:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč