80. Zátiší s ovocem
Autor: Jindřich Schenk
(1892 Kardašova Řečice, Jindřichův Hradec - 1975)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 84 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč