129. Akt

Autor: František Dostál
(1938 Praha - 2022)

datováno a signováno na reversu, paspartováno
Technika: fotografie, datace: 1977
Šířka: 26,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 43 cm

Konec dražby: 12.09.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč