Akt
Autor: František Dostál
(1938 Praha - 2022)
datováno a signováno na reversu, paspartováno
Technika: fotografie, datace: 1977
Šířka: 26,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 43 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč