32. Pohled na město
Autor: Karel Mahrla
(1911 Dvůr Králové nad Labem - 1999)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 91 cm, výška: 72 cm, rámování: 75 x 93 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč