75. Zátiší
Autor: Karel Mahrla
(1911 Dvůr Králové nad Labem - 1999)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1965
Šířka: 45 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 59,5 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč