Yaldingský most v Kentu

Autor: James Herbert Snell
(1861 Velká Británie - 1935)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 47 cm

Konec dražby: 12.12.2022 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč