111. Yaldingský most v Kentu
Autor: James Herbert Snell
(1861 Velká Británie - 1935)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč