Na pláži
Autor: James Herbert Snell
(1861 Velká Británie - 1935)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 32 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 40 x 49,5
Konec dražby: 23.11.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč