Bílé růže
Autor: Rune Wahlström
(1916 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 61 x 53 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč