Škuner
Autor: Axel Anderson
( )
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 69 x 86
Konec dražby: 16.10.2023 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč