192. Město v létě
Autor: Ellis Wallin
(1888 - 1972)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč