150. Luční kvítí
Autor: Joseph Such
(1866 aktivní do - 1875)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 26 cm, rámování: 40
Konec dražby: 12.09.2022 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč