125. Ve městě
Autor: Gösta Hilding
(1922 - 1990)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 33 x 39 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč