79. Krajina
Autor: Angcelo von Fürsten
(1918 Malmö, Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 59 x 69 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč