161. Arcimboldo
Autor: Martin Maršík
(1974 Humpolec)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 20 x 15 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč