123. Tavastgatan - Stockholm
Autor: Johan Bladh
(1893 - 1976)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1970
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 39,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč