162. Zátiší a Akt - oboustranná malba
Autor: Božena Kuhnová Hliněnská
(1906 Nová Paka - 1992 Nová Paka)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč