166. Les u vody
Autor: Jožka Smejkal
(? ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 59 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč