156. Kytice ve váze
Autor: Josef Šilhavý
(1891 Litoměřice - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 64 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč