Akt před zrcadlem

Autor: František Šindelář
(1887 Čimelice - 1947 Moravské Budějovice)

signováno a datováno vpravo dole, rám mírně poškozený
Technika: olej na dřevě, datace: 1948
Šířka: 25,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 48 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč