19. Akt před zrcadlem
Autor: František Šindelář
(1887 Čimelice - 1947 Moravské Budějovice)
signováno a datováno vpravo dole, rám mírně poškozený
Technika: olej na dřevě, datace: 1948
Šířka: 25,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 48 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 18:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč