28. Kostel sv. Mikuláše
Autor: František Pavlík
(1899 ? - ? ?)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1941
Šířka: 34 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 41,5 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč