65. Kameny na mezi L formát
Autor: František Pavlík
(1899 ? - ? ?)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1944
Šířka: 82 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 98 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč