27. Kompozice s květem

Autor: Felix Jan Beran
(? ?)

Dřevěný vyřezáný reliéf se závěsem, na reversu signováno a datováno na štítku, cca 35 kg
Technika: dřevořezba, datace: 1998
Šířka: 101 cm, výška: 81 cm, hloubka: 12 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.10.2022 19:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč