13. Břízky na Písecku L formát

Autor: Josef Šimek

signováno a datováno vlevo dole, rámováno v původním řezaném rámu značeném na reversu razítkem rámaře z Písku
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 86,5 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 89 x 106 cm

Konec dražby: 11.01.2023 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč