124. Ocúny
Autor: Ludvika Smrčková
(1903 Kročehlavy - 1991 Praha)
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 20,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 42 x 33 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč