Les v zimě
Autor: Květoslav Šolle
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1986
Šířka: 52 cm, výška: 42 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč