A. Honth - Lodě na moři
signováno vpravo dole, okraje poškozeny
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný karton
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.09.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč