37. Keramický talíř
Značeno zespodu, průměr 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.01.2023 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč